• BIST 93.148
  • Altın 224,484
  • Dolar 5,4091
  • Euro 6,1664
  • İstanbul : 1 °C
  • Ankara : -1 °C
  • İzmir : 1 °C

Küçük’ten Pak’a Büyük Destek

14.12.2013 22:05
Küçük’ten Pak’a Büyük Destek
Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı kahvaltılı toplantıda bozkurt işareti yaparak MHP ye geçeceğinin sinyallerini verirken il başkan yardımcısı Yüksel Aydın rozetini taktı.

Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük, Ordu’ lu hemşehrilerini MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Av. Mehmet Pak’ a destek vermek için Güzelce restoran’da bir araya topladı.Ordululara hizmette sınır tanımayan bir anlayışla çalışan, Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük ve Ordululardan, Türkiye Büyük Millet Meclisi  58 dönem Milletvekili ve eski içişleri komisyonu başkanı MHP MYK üyesi Av. Mehmet Pak’ a parlamentoya gönderme sözü verildi.Bölgede siyasi bomba patladı

İstanbul’’da ANAVATAN’ın kalesi olarak bilinen üç dönemdir belediye başkanlığı yapan bölgenin siyasi duayeni olan Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük önceki gün yaklaşık 10.000 kişinin katılım gösterdiği kahvaltılı toplantıda MHP’ye geçtiğini işaret etti. Küçük; Bu kararı almasında en büyük etkenin MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’nin devlet adamı anlayışını benimsediğini ve bu nedenle MHP’ye geçme kararı aldığını ifade etti.  

 

Pak için, Gürpınar ve Ordulular tek yürek oldu

Gürpınar belediye başkanı Velittin Küçük’ün organize ettiği Kumburgaz Güzelce Restaorant yönetim kurulu başkanı Erol Tıraşoğlunun da katkılarıyla gerçekleşen kahvaltılı programa yaklaşık on bin kişi katıldı. “ Ben bir Ordu sevdalısıyım. Hemşehrilerimin her zaman yanında oldum, yine olacağım. Bu yolda onların desteğine ihtiyacım var, biz Ordu’ luluk sevdasıyla hizmet aşkıyla yanıyoruz. Ülkeyi teslim etmeye değil, ülküyü temsil etmeye geliyoruz” diyerek başlayan Av. Mehmet Pak alkışlar eşliğinde misafirlerini selamladı.  Av. Mehmet Pak’ a destek toplantısına, Milletvekili adayı Sait Yusuf ve MHP İstanbul İl Teşkilat Üyeleri tam kadro olarak katılım gösterirken, Büyük çekmece İlçe Teşkilat Başkanı, İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Büyük çekmece Belde başkan ve yönetimleri, Büyük çekmece’ de bulunan Ordu’ lu hemşehriler ve Gürpınar Belediye Başkanının hizmette sınır tanımayan anlayışıyla her zaman yanında olacaklarını ifade eden Gürpınar Halkı yoğun ilgi gösterdi.  Katılımın yoğun olması sebebiyle, toplantı bölgenin en modern ve geniş sahasına sahip Güzelce Restorantın  bahçe bölümünde de aynı coşku içerisinde yaşandı. 
 

Küçük; “Fındık üreticisi ezilen değil, ezen olacak”

Toplantıda ilk konuşmayı Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük yaparken, mevcut iktidarın 4,5 yıl içerisinde köylüyü ve çiftçiyi öldürdüğünü ve bu yaraları kapamaya çalışmak adına iftira politikası uygulamaya  başladığını ifade etti. Küçük, “ Fındık üreticilerine, köylüye, çiftçiye Tüm Karadeniz halkına uygulanan acımasız politikalar sebebiyle, Karadeniz milleti sahalara inmiş hakkını aramıştır. Yazılı ve görsel yerel ve ulusal medya sayesinde tüm dünya Karadeniz milletinin birliğini ve bütünlüğünü görmüştür. Tüm Dünya Ordu’ yu tanımış, mevcut iktidarın rezilliği gözler önüne serilmiştir. Bu birlik ve beraberlik sayesinde mevcut iktidara gereken cevap verilmiştir. 22 temmuz seçimlerinde Karadeniz milletinin birliği, beraberliği ve milliyetçiliği ile tek başına MHP, tek başına iktidar cevabı da yüzlerine bir tokat gibi inecektir. Fındık üreticisi bu kez ezilen taraf değil, ezen olacaktır. Memleketim Ordu’ ya yapmış olduğum ziyaretlerde bazı belediye başkanı arkadaşlarıma şimdi ne yapacağız, ne yapmalıyız, düşünceniz nedir ? gibi  soruları yönelttiğimde bana “ siz bize hangi yönü işaret ederseniz, biz hazırız sizi bekliyoruz” diyerek, benim işaretimi beklediklerini ifade ettiler. Bende şimdi söylüyorum, yolumuzda, işaretimizde MHP’ dir. Çığ gibi büyüyen Millet sevdasıyla Gülyalı’ da da, Ordu’ da da, Türkiye’ de de 1. parti MHP olacaktır” dedi. 
 

Aydın; “İstismarcı ve iki yüzlü anlayışın sonu geldi”

Büyük çekmece MHP İlçe Başkanı A. Yavuz Güneş, 1 yıl önce 60. Hükümet diyerek çıktıkları yolda bu gün sayılı günleri kaldığını ifade ederken, bu yolda her gün daha da büyüyerek yürüdüklerinin altını çizdi. Güneş, “ 22 Temmuz iktidarının ayak sesleri bizimle birlik olmaya hoş geldiniz” diyerek, katılımcılara teşekkür etti.  


MHP İstanbul İl Teşkilat Başkanı Yüksel Aydın, “ Türkiye’ de  4,5 yıldır hüküm süren iki yüzlü, teslimiyetçi, menfaatçi, sözde dinci iktidarın sonu gelmiştir. Bu güne kadar açıkça görülmüştür ki kim Karadeniz Milletiyle oynamış ve  emeğini hiçe saymış ise o iktidarın yarınları olmamıştır. Bu millete 5 yıl boyunca zulüm eden AK Parti bekle ve gör Milliyetçilerin ayak seslerini duyacaksın. Bu adaletsiz düzenin bozulacağı, Türk tarihinin yeniden yazılacağı gün geliyor. Haksız yapılan eylemlerin, söylemlerin sonu geliyor. Bu gün burada yanımızda olduğunu, bizimle beraber aynı davya baş koyduğunu ve Milletvekili adayımız sayın Av. Mehmet Pak’ ın destekçisi olduğunu ifade eden Gürpınar Belediye Başkanı Sayın Velittin Küçük kendi menfaatini değil Milletin geleceğini kurtarma yolunda nefer olmayı kabul etmiştir” diyerek, iktidar yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerlerken, vatan ve millet sevdalılarını da arlarında gömekten mutlu olduklarını belirtti. 

 

Yusuf; Türklük mağduruyuz

MHP İstanbul 3. bölge Milletvekili adaylarından Sait Yusuf, fındık ve çay mağduru bi ailenin çocuğu olduğunu ifade ederek başladığı konuşmasında, “ Türkiye genelinde, mevcut iktidar sayesinde Türklük mağduru olan bir milletin çocuğuyum. Ülkemin Yahudi’ ye, Ermeni’ ye, Rum’ a peşkeş çekildiği bir dönemde milletimizden irlik ve beraberlik bekliyorum, iktidarı halıların altına süpürdükleri pislikleriyle beraber temizlemek üzere buradayız” dedi.


Pak; Bu defa başarılı olamayacaklar

Türkiye Büyük Millet Meclisi  58 dönem Milletvekili ve eski içişleri komisyonu başkanı MHP MYK üyesi Av. Mehmet Pak, 23 Temmuz’ da Ülkenin kurtuluş kapısının açılacağını ve bunun Türk Milliyetçileri sayesinde olacağını ifade ederek başladığı konuşmasında, kendisine destek veren Ordulu hemşehrisi ve Gürpınar Belediye Başkanı Velittin Küçük’ e teşekkür etti. Pak, “ 57 Hükümet zamanında 1 tek Türk insanının burnu kanmasın, analarımız ağlmasın, işçimiz, emekçimiz mağdur olmasın diye çalıştık. Mağduriyet oyunlarıyla milletimizin duygularıyla oynayarak iktidar olanlar ise sayıları günde 5’ i aşan şehitlerimize “ kelle” demeyi uygun gördüler. Ama bu Millet  bu haksızlıkların, yolsuzlukların hesabını soracağı günüde bilir. Seçim beyannamelerinde ki aldatmaca perdeler ile yeni oyunlar yeni roller ile bu defa başarılı olamayacaklardır” diyerek, kendisine bu yolda destek veren tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Bu haber toplam 793 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2014 Esenyurt Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim